پیام نوروزی مدیرعامل انجمن آلزایمر ایران

تاریخ انتشار:اسفند ۲۸, ۱۳۹۶

پیام نوروزی خانم معصومه صالحی مدیرعامل انجمن آلزایمر ایران:

با سلام و ارادت به پیشگاه همه همراهان
مبارک بادت این روز و همه روز              همایون بادت این سال و همه سال
 
 
در آستانه نوروز باستانی برای همه شما بزرگوارانی که طی شانزده سال گذشته به هر نحوی ما را در رسیدن به اهداف انجمن همراهی نموده اید، اندیشه ای پویا، سلامتی کامل و برخورداری از همه نعمت های الهی را آرزو داریم.
سال نو میشود، زمین دوباره نفس میکشد، برگ ها به رنگ در می آیند و گلها لبخند میزنند و در این رویش دوباره سهم ما در برابرپدران و مادران خسته از روزگار، چه آن هاییکه در سلامت هستند و چه آنانیکه در ورود به وادی فراموشی میباشند، چیست؟
آیا برای آنها نیز برنامه ریزی نموده ایم؟
آیا همراه با آنان برای آمدن بهار و سال نو مشارکت خواهیم نمود؟ آیا فضای شاد و توأم با ابراز عشق و محبت برایشان تدارک دیده ایم؟

هیچ تردیدی نیست که همه شما بزرگواران برای سال نو و بودن در کنار عزیزان سالمند خود برنامه هایی را تدارک دیده اید ما نیز با برنامه ریزی بویژه قبل از پایان سال جاری در مرکز توانبخشی قاصدک در بخش سنت

های سال نو برای یادآوری خاطرات گذشته عزیزانمان که در انجمن حضور داشتند، تلاش نمودیم که آنان نیز در انجام فعالیتهای مسرتبخش و خوشایند شرکت نمایند.

نوروز ، پاسداشت عشق هایست که پدران و مادران ما بدون ذره ای چشمداشت نثارمان کردند و امروز که با وجود فراموشی در کنارمان هستند تعظیم و تکریم در مقابل نیکی هایشان را وظیفه خود میدانیم و هر آنچه یادآور مهر و عشق و ایثار است را تقدیمشان خواهیم نمود. چرا که:

آنچه را ذهن به«یاد نمیآورد قلب هرگز فراموش نمیکند»

در پایان با توجه به دستآوردهای ارزشمند انجمن شامل:

🔸تکمیل و راه اندازی ساختمان جدید با همت همه خیرین و بویژه مسئولین محترم بانک پارسیان و معاونت محترم وزارت بهداشت و درمان

🔸اتمام طرح امکان سنجی و تشخیص زودهنگام به همت سازمان بهزیستی کشور

🔸ارائه خدمات ارزشمند با همت خیرین بزرگوار حقیقی و حقوقی

🔸ایجاد انجمن های استانی با آموزش سفیران و مشارکت صندوق بازنشستگی کشور

از همه انسان های نیک اندیش و داوطلبان عزیز، مراقبین بیماران و همکاران محترم هیئت امناء و هیئت مدیره و پرسنل صدوق این مجموعه صمیمانه قدردانی و تشکر مینمائیم .

با آرزوی بهتر ینها برای شما گرامیان و پدران و مادران گرانقدرمان