بازدید مشاور محترم وزارت آموزش و پرورش از انجمن دمانس و آلزایمر ایران

تاریخ انتشار:دی ۱۸, ۱۳۹۷

بازدید از انجمن دمانس و آلزایمر ایران

بنا به دعوت قبلی از طرف انجمن دمانس و آلزایمر ایران، روز دوشنبه ۱۷ دی ماه آقای مهندس بزرگی زاده مشاور محترم وزیر آموزش و پرورش در انجمن حضور یافتند.

هدف از این دعوت و بازدید، آشنایی ایشان با فعالیت های این انجمن و طرح  انجام شده ی علمی – پژوهشی آموزش کودکان بود که با مشارکت وزارت آموزش و پرورش به عمل آمد و مقاله آن در سطح جهانی موفق به دریافت گواهینامه درجه یک بین المللی گردید.

در این بازدید، مدیر عامل انجمن ضمن معرفی فعالیت های انجمن در سطح ملی و بین المللی از ایشان درخواست نمودند که جهت ادامه طرح مذکور، در سطح استانی و کشوری توجه و موافقت مقام محترم وزارت متبوع را جلب نمایند.

آموزش کودکان با هدف پیشگیری، کاهش چالش های بهداشت روانی در خانواده و ارتباط عاطفی بین نسل ها در طرح مذکور بسیار مورد توجه انجمن های جهانی قرار گرفته و در استمرار آن در سطح ایران و جهان تاکید نمودند.

اقای مهندس بزرگی زاده نیز اقدامات و فعالیت های انجمن را مصداق بارز و عینی کار خیر  برشمرده و با توجه به رشد قابل توجه جمعیت سالمندان کشور ضرورت توسعه ی این فعالیت ها را مورد تاکید قرار دادند .

در خاتمه این بازدید آقای بزرگی زاده  فرم مربوط به داوطلبان همکاری افتخاری با انجمن را تکمیل و نسبت به ادای همکاری های خیرخواهانه اعلام آمادگی نمودند.