گزارش شش ماهه دوم سفیران انجمن دمانس و آلزایمر ایران در استان فارس

تاریخ انتشار:بهمن ۲۳, ۱۳۹۷

شیراز

۱-برگزاری کلاس های آموزشی پیشگیری از بیماری آلزایمر در سه دوره ۸ جلسه­ ای در قالب طرح حساس در خانه امید واقع در باغ جنت.

۲-برگزاری دو دوره آموزشی ۲ ساعته در خیریه مهدی فاطمه به دعوت مسئولین این مرکز برای کارکنان و افراد تحت پوشش خیریه با جمعیتی بالغ بر ششصد نفر.

۳-برپایی جشنواره غذا و صنایع دستی به مناسبت ذی الحجه (روز خانواده و تجلیل از بازنشستگان) با شرکت بازنشستگان کشوری.

۴-برگزاری یک دوره سه ساعته آموزشی ضمن خدمت با موضوع راه­های پیشگیری ازبیماری آلزایمر توسط آقای دکتر کشاورز برای ۱۵۰ نفر از پرسنل اداره کل آموزش و پرورش.

۵-برگزاری جلسات پیشگیری از بیماری آلزایمر در کلاس های آموزش خانواده مدارس نواحی چهارگانه شیراز.

۶-شرکت سفیران در کارگاه آموزشی با موضوع قوانین و مقررات مالیات سازمان های مردم نهاد که از سوی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور کارشناس اداره دارایی و امور مالیاتی استان برگزار شد.

۷-حضور فعال سفیران پیشگیری در خیریه فرهنگی هنری طنین به عنوان عضو ثابت و با هدف ایجاد تعامل با سرای سالمندان که از جامعه هدف این خیریه است.

۸-حضور فعال سفیران پیشگیری از بیماری آلزایمر استان فارس در همایش سه روزه بین المللی علوم اعصاب در آبان ۹۷ و دریافت تندیس از این مرکز به پاس همکاری.

۹-بازدید جناب آقای دکتر فرهادی رییس اداره سازمان های مردم نهاد و سرکار خانم ارغوان کارشناس توانمند سازی سازمانهای مردم نهاد از فعالیت های سفیران پیشگیری از بیماری آلزایمر استان در خانه امید باغ جنت.

پیگیری مستمر و مجدانه سفیران در به ثبت رساندن انجمن در حال تاسیس استان فارس

 

به نقل از گزارش آزاده سیفی، ناهید مختاری، علیرضا روشن، سفیران مبارزه با بیماری آلزایمر (سما) در استان فارس

سفیران انجمن آلزایمر ایران در استان ها چه کسانی هستند؟

اخبار و فعالیت های سفیران و انجمن های آلزایمر استان ها

فعالیت های سفیران انجمن آلزایمر ایران در استان فارس