مراسم تقدیر از رکابزنان انجمن در حاشیه نیلگون خلیج همیشه فارس و گزارش خبری

تاریخ انتشار:اردیبهشت ۹, ۱۳۹۸

همه با هم در جهت حمایت از افراد مبتلا به دمانس و بیماری آلزایمر

این مراسم در روز یکشنبه ۸ اردیبهشت ۹۸ به مناسبت اختتامیه هفته سلامت برگزار گردید.

این مراسم با حضور جمعی از مسئولین از جمله خانم دکتر عظیمی رئیس اداره سلامت سالمندان، خانم دکتر غفاری نماینده اداره کل سازمان های مردم نهاد و سلامت وزارت بهداشت و درمان، آقای دکتر موسوی معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی ایران، آقای دکتر علی زمانی شهردار ناحیه ۶ منطقه ۵ شهرداری به همراه معاونین و مسئول روابط عمومی، آقای خدائی دبیر اجرائی شبکه ملی پیشگیری از بیماری های غیرواگیردار و خانم طایفه تبریزی دبیر شورایاری شهرک اکباتان برگزار گردید.

در ابتدا خانم صالحی مدیرعامل انجمن ضمن عرض خیر مقدم به حضار محترم، درخصوص فعالیت داوطلبانه آقایان دکتر مسعود اسلامی و روزبه مهرورز اطلاع رسانی نمودند. سپس آقای دکتر مسعود اسلامی گزارش خبری کوتاهی از تورنمنت صورت گرفته به مسافت حدود ۵۰۰۰ کیلومتر که ۱۸۰۰ کیلومتر آن را رکاب زده بودند ارائه نمودند. ایشان در ادامه با ” تاکید بر سلامت همگانی و پیشگیری از ابتلا به دمانس و بیماری آلزایمر با فعالیت ورزشی” کارگاه های آموزشی در شهرهای زاهدان، چابهار و بوشهر برگزار نمودند و در پایان اظهار امیدواری کردند در راستای ادامه این حرکت قصد برنامه ریزی برای برگزاری تورنمنت های فرامرزی دور اروپا را دارند.

پس از گزارش اجمالی آقای دکتر اسلامی، خانم ها دکتر عظیمی و دکتر غفاری و طایفه تبریزی و آقایان دکتر موسوی و دکتر علی زمانی و دکتر حاجتی ضمن تقدیر از نامبرده اعلام حمایت مراکز متبوع خود را از برنامه آتی انجمن اعلام نمودند. در پایان آقایان دکتر موسوی، دکتر علی زمانی و دکتر حاجتی به نمایندگی از طرف حضار لوح های تقدیر انجمن را به آقایان مسعود اسلامی و روزبه مهرورز اهدا نمودند.

گزارش تصویری