امضا تفاهم نامه مشترک با دانشگاه دخترانه فنی حرفه ای دکتر شریعتی

تاریخ انتشار:خرداد ۵, ۱۳۹۸

گزارش تفاهم نامه مشترک بین انجمن دمانس و آلزایمر ایران با دانشگاه دخترانه  فنی حرفه ای دکتر شریعتی

این جلسه روز چهارم خردادماه با حضور مسئولین انجمن دمانس و آلزایمر ایران خانم صالحی (مدیرعامل)، آقای خوانساری ، آقای مهندس نوابخشی و همچنین مسئولین بخش های: آموزش، روابط عمومی و امور بین الملل  و  خانم مهندس گرد (رئیس دانشکده فنی حرفه ای  شریعتی)، معاونین و مدیران گروه دانشکده در اتاق شورای دانشکده فنی شریعتی  برگزار گردید.
در ابتدا خانم مهندس گرد ضمن عرض خوش آمدگویی و  تسلیت به مناسبت  ایام شهادت مولای متقیان امضای تفاهم نامه را در این روز ، مبارک قلمداد نمودند  و آن را نقطه ای عطف در همکاری و تحقق اهداف انسان دوستانه ی انجمن دمانس و آلزایمر ایران دانستند.

در ادامه خانم صالحی، گزارشی اجمالی در مورد تاریخچه انجمن که با تکیه بر نام مولا علی (ع) فعالیت  های خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز نمود،  صحبت کردند  و ابراز امیدواری نمودند که با  توجه به  ظرفیت های موجود در دانشگاه و همکاری  مسئولین دانشگاه  می توان گام های بزرگی در جهت  پیشگیری ، اطلاع رسانی و کاهش بار مالی و معنوی ناشی از ابتلا به دمانس و بیماری آلزایمر برداشت .

سپس آقای خوانساری،در خصوص فعالیت های بخش های مختلف صحبت کردند و توصیه به داشتن سالمندی سالم با توجه به مراقبت هایی که هر فرد می تواند از خود داشته باشد، نمودند. همچنین ایشان به طرح حساس (حفظ سلامت افراد سالمند) اشاره کردند و  به چگونگی آشنایی اقشار مختلف جامعه و اهمیت تکریم به سالمندان توسط  جوانان پرداختند .
در پایان این جلسه، تفاهم نامه ی همکاری  بین دانشکده و انجمن  منعقد و به امضای خانم مهندس گرد  به نمایندگی از دانشکده فنی حرفه ای دکتر شریعتی و خانم صالحی  به نمایندگی از انجمن دمانس و  آلزایمر ایران، رسید.

جا دارد که از آقای مهندس نوابخش، برای هماهنگی و تسهیل تفاهم نامه مذکور قدردانی کنیم.

متن کامل تفاهم نامه