آخرین اخبار

 • جشن سازمان زنان زرتشتی

  حضور مسئولین انجمن آلزایمر ایران در جشن سپندارمزگان (اسفندگان) سازمان زنان زرتشتی

  تاریخ انتشار:اسفند ۳, ۱۳۹۵

  8 بازدید

  جمعه ۲۹ بهمن ماه سال جاری، پیرو دعوت قبلی مسئولین سازمان زنان زرتشتی، جشن اسفندگان با حضور مسئولین انجمن آلزایمر ایران در تالار خسروی برگزار گردید. در این مراسم آقای مهرداد خوانساری عضو هیئت مدیره و مدیر اجرائی انجمن در سخنانی ضمن پاسداشت روز زن ویژه زرتشتیان تاکید کردند زنان بخصوص زنان سالمند از اقشار […]

 • 75

  اهدای لوح تقدیر به مدیرعامل انجمن آلزایمر ایران

  تاریخ انتشار:بهمن ۲۷, ۱۳۹۵

  12 بازدید

  پیرو  بازدید اعضای محترم شورای محله اکباتان از انجمن آلزایمر ایران، جناب آقای محمودی از طرف اعضای شورای محله اکباتان لوح تقدیری جهت قدردانی از زحمات خانم صالحی، مدیرعامل انجمن آلزایمر ایران تقدیم ایشان نمودند.

 • 74

  تشکیل جلسه هیات موسس انجمن آلزایمر قم

  تاریخ انتشار:بهمن ۲۷, ۱۳۹۵

  17 بازدید

  جلسه ای با حضور ریاست محترم موسسات مردم نهاد دانشگاه علوم پزشکی قم، ریاست محترم سازمان بازنشستگی، سفیران انجمن آلزایمر در قم، مسئول خانه مهر و بقیه خیرین فعال در این زمینه با هدف تلاش برای به ثبت رساندن اساسنامه انجمن آلزایمر قم تشکیل گردید.

 • photo_2017-02-15_08-09-21

  گردهمایی کانون های بازنشستگی

  تاریخ انتشار:بهمن ۲۷, ۱۳۹۵

  15 بازدید

  با موافقت و برنامه ریزی هیات علمی دانشگاه جندی شاپور اهواز و با هماهنگی با انجمن آلزایمر ایران و مدیریت صندوق بازنشستگی استان خوزستان، مقرر شده است که کارگاه آموزشی برای ۶۰ نفر از کارکنان بازنشستگان برگزار شود.

 • getty_rm_photo_of_finger_with_string

  مصاحبه مدیر عامل انجمن آلزایمر ایران با جام جم آنلاین

  تاریخ انتشار:بهمن ۲۵, ۱۳۹۵

  32 بازدید

  خانم معصومه صالحی مدیرعامل انجمن آلزایمر ایران در گفت و گو با جام جم آنلاین بیان کرد: بیماری آلزایمر شایع ترین نوع دمانس، با شروعی تدریجی و پیشرفتی مداوم است که به تدریج حافظه و تواناییهای ذهنی دیگر مانند تفکر، استدلال و قضاوت فرد را تحت تأثیر قرار می دهد و او در انجام وظایف […]