1398-12-27

پیام نوروزی رئیس هیئت مدیره انجمن دمانس و آلزایمر ایران

دکتر غلامرضا حاجتی، متخصص اعصاب و روان

ساقیا آمدن عید مبارک بادت

وان مواعید که کردی نرود از یادت

شکر ایزد که به تاراج خزان رخنه نیافت

بوستان سمن و سرو و گل و شمشادت

در آستانه سال جدید به همه عزیزانی که نیمه راه سفر زندگی دیگر در کنارمان نیستند ادای احترام می کنیم، یادشان گرامی باد.
سال ۱۳۹۸ از آغاز تا انجام، چالش‌ های زیادی را همراه با فراز و نشیب های فراوان پیش روی همه ما نهاد، هنوز هم حسرت فراق عزیزان از دست رفته، پدران و مادران و فرزندان این مرز و بوم در دلهایمان مانده است.
ما در انجمن دمانس و آلزایمر ایران همدرد دوستانی که در این سال غبار غمی بر دل نشسته دارند، هستیم.
کارکنان و داوطلبان و اعضای هیئت مدیره و هیئت امنای انجمن دمانس و آلزایمر ایران از ابتدای سال ۹۸ حداکثر مساعی خود را در استمرار خدمت به افراد مبتلا به دمانس و آلزایمر به کار گرفته اند که حاصل آن علاوه بر ادامه خدمات قبلی، توفیق های عمده‌ای از جمله اخذ رسمی مجوز کلینیک داخلی حافظه در راستای توسعه خدمات درمانی به بیماران درحوزه های های گوناگون دمانس و بیماری آلزایمر و نیز کسب مجوز مرکز رسمی آموزشی از مرکز ملی آموزش مهارتی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به منظور تربیت مراقبین رسمی افراد مبتلا به بیماری آلزایمر که نیاز مبرم این گروه از بیماران و خانواده‌ها می‌باشد، بوده است.
امید آن داریم که در سال ۱۳۹۹ فرصت‌های جدیدی در راه ارتقاء خدمات مراقبتی، درمانی و آموزشی به افراد مبتلا و خانواده ها فراهم گردد و این امر مثل همیشه دست یاری تک تک شما عزیزان را می طلبد.
از خیرین و نیکوکاران که قصد نیکوکاری برای مادران و پدران عزیزشان را دارند درخواست میکنم به یاری پدران و مادران خود در انجمن بشتابند.
امید آن دارم که با تلاش و همدلی گروهی اعضای خانواده بزرگ خدمتگذاران آلزایمر ایران، توفیق خدمت به پدران و مادران عزیز مبتلا به این بیماری را داشته باشیم.