1399-3-9

اطلاعیه برگزاری دوره های آنلاین روش های توازن ذهن و تنفس دیافراگمی (MRDR)

(Mind's Relaxation and Diaphragmatic Respiration)

ترس و اضطراب ناشی از مشکلات کار و زندگی، ابتلا به بیماری، مراقبت از بیمار و ... زمینه ساز بروز بسیاری از مشکلات ذهنی، روحی و جسمی در مقیاسی بسیار گسترده است. آموزش تنفس درست با استفاده از روش های توازن ذهن و تنفس دیافراگمی "MRDR" به ویژه اثربخشی آن در بازتوانی سیستم تنفسی و در نتیجه عملکرد بهینه سیستم های حیاتی از جمله سیستم ایمنی بدن موجب اثراتی از جمله بهبود کیفیت خواب، کاهش استرس، انتقال اکسیژن مناسب به مغز، بهبود حافظه، کنترل و کمک به روند درمان بیماری های تنفسی به ویژه آسم و آلرژی به وسیله بازتوانی سیستم تنفسی و بهبود مشکلات مربوط به ستون فقرات شده است.

همچنین با جهانی شدن بیماری کرونا که سیستم تنفسی و حیاتی ترین اندام تداوم زندگی را درگیر می سازد، "استرس" مبتلا شدن به این بیماری سبب بروز مشکلات بسیاری گردیده است. پیرو پژوهش ها و یافته های علمی دکتر مسعود اسلامی در خصوص مدیریت استرس با استفاده از روش های توازن ذهن و تنفس دیافراگمی (MRDR) در حوزه طب مکمل و حفظ سلامتی و تندرستی، کلاس های آموزش آنلاین با عنوان " مدیریت استرس و توانمندسازی سیستم تنفسی" با همکاری انجمن دمانس و آلزایمر ایران در سطح کشور در حال اجرا می باشد. به یاری خدا و تلاش و پیگیری عزیزانی که در این کلاس ها شرکت می نمایند امید بر آن است که از تبعات مثبت و سازنده ی این روش ها برخوردار گردند.

متعاقب دو دوره برگزاری آموزش آنلاین " مدیریت استرس و توانمند سازی سیستم تنفسی با استفاده از روش های توازن ذهن و تنفس دیافراگمی(MRDR)" توسط آقای دکتر مسعود اسلامی و با توجه به نتایج مثبت بدست آمده به اطلاع علاقمندان شرکت در دوره های آموزش آنلاین می رساند :

ثبت نام دوره های جدید آموزش آنلاین MRDRبرای عموم علاقمندان آغاز شد:

  • تاریخ شروع ثبت نام :
    دهم خرداد 1399
  • تاریخ شروع کلاس ها:
  • شنبه 7 تیر 1399
  • طول دوره: 10 نشست روزانه ( در 10 روز کاری)
  • مدت زمان هر کلاس: 60 دقیقه

با توجه به اینکه کلاس های یادشده در ساعات مختلف برگزار می گردد، لذا اولویت انتخاب زمان کلاس به افرادی که زودتر مراحل ثبت نام را طی نمایند تعلق خواهد گرفت.

لینک ثبت نام کلاس ساعت هفت تا هشت:

https://elearno.ir/3258

لینک ثبت نام کلاس ساعت نه تا ده

https://elearno.ir/6878

لینک ثبت نام کلاس ساعت یازده تا دوازده

https://elearno.ir/9741

لینک ثبت نام کلاس ساعت پانزده تا شانزده

https://elearno.ir/2603

لینک ثبت نام کلاس ساعت هفده تا هجده

https://elearno.ir/8665

دوره های آموزشی توازن ذهن و تنفس دیافراگمی در انجمن دمانس و آلزایمر ایران