1399-3-19

ثبت نام دوره آموزشی آنلاین روش های توازن ذهن و تنفس دیافراگمی (MRDR) تمدید شد

ترس و اضطراب ناشی از مشکلات کار و زندگی، ابتلا به بیماری، مراقبت از بیمار و ... زمینه ساز بروز بسیاری از مشکلات ذهنی، روحی و جسمی در مقیاسی بسیار گسترده است. آموزش تنفس درست با استفاده از روش های توازن ذهن و تنفس دیافراگمی "MRDR" به ویژه اثربخشی آن در بازتوانی سیستم تنفسی و در نتیجه عملکرد بهینه سیستم های حیاتی از جمله سیستم ایمنی بدن موجب اثراتی از جمله بهبود کیفیت خواب، کاهش استرس، انتقال اکسیژن مناسب به مغز، بهبود حافظه، کنترل و کمک به روند درمان بیماری های تنفسی به ویژه آسم و آلرژی به وسیله بازتوانی سیستم تنفسی و بهبود مشکلات مربوط به ستون فقرات شده است.

همچنین با جهانی شدن بیماری کرونا که سیستم تنفسی و حیاتی ترین اندام تداوم زندگی را درگیر می سازد، "استرس" مبتلا شدن به این بیماری سبب بروز مشکلات بسیاری گردیده است. پیرو پژوهش ها و یافته های علمی دکتر مسعود اسلامی در خصوص مدیریت استرس با استفاده از روش های توازن ذهن و تنفس دیافراگمی (MRDR) در حوزه طب مکمل و حفظ سلامتی و تندرستی، کلاس های آموزش آنلاین با عنوان " مدیریت استرس و توانمندسازی سیستم تنفسی" با همکاری انجمن دمانس و آلزایمر ایران در سطح کشور در حال اجرا می باشد. به یاری خدا و تلاش و پیگیری عزیزانی که در این کلاس ها شرکت می نمایند امید بر آن است که از تبعات مثبت و سازنده ی این روش ها برخوردار گردند.

متعاقب دو دوره برگزاری آموزش آنلاین " مدیریت استرس و توانمند سازی سیستم تنفسی با استفاده از روش های توازن ذهن و تنفس دیافراگمی(MRDR)" توسط آقای دکتر مسعود اسلامی و با توجه به نتایج مثبت بدست آمده به اطلاع علاقمندان شرکت در دوره های آموزش آنلاین می رساند :

آیا می دانید؟


لینک ثبت نام کلاس ساعت هفت تا هشت:

https://elearno.ir/3258

لینک ثبت نام کلاس ساعت نه تا ده

https://elearno.ir/6878

لینک ثبت نام کلاس ساعت یازده تا دوازده

https://elearno.ir/9741

لینک ثبت نام کلاس ساعت پانزده تا شانزده

https://elearno.ir/2603

لینک ثبت نام کلاس ساعت هفده تا هجده

https://elearno.ir/8665

دوره های آموزشی توازن ذهن و تنفس دیافراگمی در انجمن دمانس و آلزایمر ایران