1399-5-27

ثبت نام دومین دوره تکمیلی کلاس های آنلاین توازن ذهن و تنفس دیافراگمی (MRDR)

(Mind's Relaxation and Diaphragmatic Respiration)

موسسه دانش تنفس "مدت" و انجمن دمانس و آلزایمر ایران برگزار می نمایند:

متعاقب اجرای موفقیت آمیز یک دوره آموزش تکمیلی آنلاین "مدیریت استرس و توانمند سازی سیستم تتفسی با استفادهاز روش های توازن ذهن و تنفس دیافراگمی (MRDR)" به ویژه در شرایط بروز همه گیری جهانی ناشی از بیماری کووید-19 ( کرونا)، دوره های آموزشی فوق توسط آقای دکتر مسعود اسلامی پایه گذار موسسه دانش تنفس "مدت" ثبت شده در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه علوم پزشکی ایران به اطلاع هموطنان گرامی جهت جهت شرکت در دوره آموزشی فوق می رساند:

قابل توجه تمامی عزیزان از جمله مراقبین افراد مبتلا به بیماری آلزایمر که چه در دوره های آموزش حضوری و یا دوره های آموزش آنلاین روش های (MRDR) برگزار شده در محل انجمن و یا با همکاری انجمن برگزار شده می رساند که دومین دوره تکمیلی روش های (MRDR) به صورت آنلاین از تاریخ شنبه 29 شهریور ماه تا چهارشنبه 9 مهرماه 1399 برگزار می گردد.

اطلاعیه مهم:

دوستان عزیز جهت شرکت در دوره تکمیلی (MRDR) به موارد زیر و با دقت توجه فرمایند:

  1. 1. تاریخ شروع دوره شنبه 29 شهریور ماه 1399 ، تاریخ پایان دوره چهارشنبه 9 مهرماه 1399
  2. 2. طول دوره: 10 روز کاری.
  3. 4. زمان کلاس : از شنبه ۲۹ شهریور تا چهارشنبه ۲ مهر (ساعت 17 تا 18) و از شنبه ۵ مهر تا چهارشنبه ۹ مهر (ساعت ۱۵ تا ۱۶) ( کلاس با کد 6098)
  4. 5. زمان هر کلاس: 60 دقیقه.
  5. 6. شرط تشکیل کلاس: 75 % ظرفیت تعیین شده (ظرفیت تعیین شده برای هر کلاس 20 نفر می باشد).
  6. 7. مبلغ شهریه: دویست هزارتومان
  7. افرادی که دوستان و آشنایان خود را به هر یک از دوره های پایه و یا تکمیلی معرفی نمایند، درصورت ثبت نام قطعی این افراد در ازای هر یک نفر ثبت نام شونده 10% تخفیف در هزینه ثبت نام فرد معرف در نظر گرفته می شود.

لینک ثبت نام

https://elearno.ir/6098


MRDR چیست و اخبار و فعالیت ها