داوطلبین

یکی از بزرگترین سرمایه های موسسات مردم نهاد داوطلبان فعال هستند که ارکان اصلی را تشکیل می دهد. یک داوطلب نقش منحصر به فردی را در جهت رشد، تعالی و توسعه انجمن ایفا می نماید.

داوطلب انجمن دمانس و آلزایمر ایران فرد نیکوکار و نیک اندیشی است که در قبال انجام مسئولیت های خود مزدی دریافت نمی نماید. در واقع تنها تفاوت او با یک کارمند انجمن همین امر می باشد، ولی در انجام مسئولیت ها و رعایت مقررات هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.

خوب است بدانیم در انجمن دمانس و آلزایمر ایران، موسس، هیات امنا، هیات مدیره و تعدادی از همکاران، داوطلبانه و بدون دریافت دستمزد فعالیت می کنند.

انجمن دمانس و آلزایمر ایران قبلا از همکاری ارزشمند شما داوطلب عزیز، کمال تشکر را دارد.

سوالات متداول داوطلبین :

آیا این کار برای داوطلب هزینه ای هم دارد؟

خیر شما فقط وقت خود را در اختیار انجمن می گذارید و کلیه هزینه های جانبی به عهده انجمن خواهد بود.

آیا نیاز به معرفی نامه و کار های اداری دارم؟

مسولیت صحت و سلامت افرادی که خدمات دریافت می کنند و آن هایی که خدمات می دهند با انجمن آلزایمر ایران است، لذا بعد از مصاحبه با شما با توجه به نوع فعالیت در نظر گرفته، مراحل اداری خود را طی می نمایید.

انجمن چه نوع آموزشی می دهد؟ چرا لازم است آموزش ببینیم؟

در راستای رسیدن به استاندارد، آموزش برای همه فعالیت ها الزامی است. آموزش باعث اعتماد به نفس می شود، شما با داشتن دانش لازم با اطمینان بیشتر کارتان را بهتر انجام خواهید داد، ما می توانیم در جلسه حضوری در مورد نقش مورد علاقه شما بیشتر صحبت کنیم و اطلاعات در اختیار شما قرار دهیم.

چقدر وقت باید بگذارم؟

همه ما دارای مشغله فراوان هستیم و نگرانی ما این است که نتوانیم به تعهداتمان عمل کنیم. بعضی فعالیت ها هفتگی و بعضی ماهیانه و … هستند. بستگی دارد شما چقدر وقت داشته باشید و چگونه بخواهید فعالیت مورد علاقه تان را انجام دهید.

من فقط برای مدت کوتاهی می توانم وقت بگذارم ، آیا ارزش دارد که با شما تماس بگیرم؟

بلی، چون فرصت های مختلفی برای فعالیت ها وجود دارد، بستگی به مهارت های شما دارد، ولی مطمنا ما می توانیم فعالیتی را مناسب شما برایتان در نظر بگیریم. خیلی از فعالیت ها نیاز به تجربه قبلی ندارد، ولی اگر وقت شما محدود است می توانیم با هم آن را تنظیم نماییم.

چرا نیاز به تعریف کار دارم؟

ما بر این باور هستیم که با تعریف فعالیت های داوطلبین ارزش واقعی کارشان مشخص گردد و با این فعالیت داوطلب نیز از وظایف خود آگاه و انتظاراتی که از او می رود نیز شفاف می گردد.

انجمن چه نوع حمایتی می کند؟

حمایت انجمن نسبت به فعالیت های مختلف متفاوت است، ولی تمام داوطلبین باید شناخت از انجمن و وظایفشان داشته، با فرد مسول در ارتباط بوده، گزارش کاری خود را به او داده و راهکار ها را نیز از او بگیرند. این فرد، مسول است که شما را برای فعالیت هایتان آماده سازد. ضمنا داوطلب هیچ گونه هزینه ای بابت آموزش خود نمی پردازد.

اگر سوال دیگری دارید، می توانید به آدرس info@iranalz.ir ای میل بزنید و یا با تلفن 44636410 (021) واحد روابط عمومی، شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 13:30 تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید.

داوطلب عزیز:

شما می توانید از سه طریق، فرم عضویت در بخش داوطلبین انجمن را تکمیل فرمایید:

چنانچه درحین تکمیل فرم عضویت به مشکلی برخورد نمودید با ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

تلفن تماس 44636410

  • 1 – عضویت داوطلبی از طریق آنلاین
  • 2 – عضویت داوطلبی از طریق تماس تلفنی (می توانید با شماره تلفن 44636410 واحد روابط عمومی تماس بگیرید و فرم عضویت را تلفنی پر نمایید).
  • 3 – عضویت داوطلبی از ظریق مراجعه حضوری و پرکردن فرم مربوطه